Українські легкоатлетки Ткачук і Рижкова вийшли до півфіналу Олімпійських ігор

Вікторія Ткачук та Анна Рижикова Фото з відкритих джерел

Підсумковий результат Рижикової - третій у кваліфікації, у Ткачук - сьомий

У Токіо на літніх Олімпійських іграх дві українські легкоатлетки Вікторія Ткачук та Анна Рижикова вийшли до півфіналу на дистанції 800 метрів. Про це повідомляє Sport.ua.

Обидві українки впевнено виграли свої попередні забіги. У першому кваліфікаційному забігу Вікторія пробігла дистанцію за 54,80 секунди, а другому забігу Анна показала результат 54,56 секунди.

Новини за темою: Трьох українських спортсменів відсторонили від участі в Олімпійських іграх

Однак, українці Марії Миколенко не вдалося пробитися у наступний раунд. Вона фінішувала шостою у третьому забігу, показавши результат 57,86 секунди.

За підсумками змагань, у півфінали потрапили по чотири спортсмени з кожного з п'яти забігів. Ще чотири - відбираються серед інших за найкращим часом. Півфінал запланований на 2 серпня.

Новини за темою: Олімпіада-2020: Вперше в історії перемогу здобула українська боксерка

Нагадаємо, нещодавно український боксер Олександр Хижняк вийшов до 1/8 турніру Олімпійських ігор, перемігши у бою з японцем Юіто Морівакі.

Перед цим український плавець Михайло Романчук став бронзовим призером на дистанції 800 м вільним стилем.

Першу бронзову нагороду на літніх іграх здобула українська дзюдоїстка Дар'я Білодід,  яка вважалася претенденткою на золото Олімпіади.