Українська плавчиня Мерешко виборола срібло на Паралімпіаді в Токіо

Це дев'ята нагорода у скарбничці збірної України

Фото з відкритих джерел

Українська плавчиня Єлизавета Мерешко здобула ще одну медаль на Паралімпіаді в Токіо. Спортсменка завоювала срібну медаль. Про це повідомляє Sport.Ua

29-річна Єлизавета Мерешко стала срібною призеркою у плаванні на дистанції 200 метрів комплексом в класі SM6.

Перше місце у представниці Великобританії, бронза - у плавчині з Німеччини.

sport.ua

Відзначимо, що на даний момент у скарбничці збірної України дев'ять медалей: одне золото, шість срібних нагород і дві бронзи. З цим результатом наша збірна займає 7-му сходинку в медальному заліку.

Нагадаємо, напередодні Єлизавета Мерешко виграла золото в запливі на 50 метрів вільним стилем. Це перше золото України. Головною суперницею у боротьбі за золото була плавчиня з Америки Елізабер Маркс. Мерешко фінішувала з часом 33.11 сек., американка Елізабет Маркс - 33.15 сек.

Раніше повідомлялося, що 24 серпня розпочалися XVI літні Паралімпійські ігри у Токіо-2020. Україну на цих Паралімпійських іграх представляють 143 спортсмени, що змагаються у 15 видах спорту.