Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Українська легкоатлетка Кобзар завоювала срібну медаль на Паралімпіаді в Токіо

Українка виграла 67-му медаль Паралімпіади-2020

Champion

На Паралімпіаді у Токіо українська легкоатлетка Наталія Кобзар завоювала срібну медаль. Про це повідомляє Champion.

"Українка виступала у бігу на 400 метрів у класі Т37. Кобзар фінішувала з результатом 1:01.47", - йдеться у повідомленні.

У цьому фіналі виступала ще одна українка - Аліна Терех. Вона фінішувала четвертою з результатом 1:05.96. Обидві українські легкоатлетки встановили свої особисті рекорди.

Нагадаємо,  українські легкоатлети завоювали для України золоту і дві срібні медалі на Паралімпіаді в Токіо. Максим Коваль та Олександр Яровий виграли золоту та срібну медалі у штовханні ядра. А 66-ту медаль для української команди завоювала бігунка Юлія Шуляр. У фінальних змаганнях з бігу на 400 метрів вона була другою.

Також повідомлялося, що український плавець Максим Крипак завоював другу золоту медаль на Паралімпійських іграх у Токіо. Він був швидший за всіх на стометрівці батерфляєм, до того ж встановив новий світовий рекорд.

Раніше повідомлялося, що українці здобули золото та бронзу у змаганнях із плавання на Паралімпіаді в Токіо. Андрій Трусов і Євген Богодайко завоювали золоту і бронзову медалі в запливі на 50 метрів.