Українки здобули золото на чемпіонаті світу з веслування

Людмила Лузан й Анастасія Четверікова Федерація каное України

Українки випередили білоруських суперниць на 1,26 секунди

Українські спортсменки Людмила Лузан й Анастасія Четверікова здобули золото на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное в Копенгагені. Про це повідомила прес-служба НОК України в Фейсбуці.

Крім того, Лузан завоювала срібло в каное-одиночці на дистанції 500 метрів. "Є перша медаль на чемпіонаті світу з веслування на байдарках і каное в Копенгагені! Золото виграв на дистанції 500 метрів наш Срібний Олімпійський екіпаж в каное-двійці Людмила Лузан і Анастасія Четверікова", - йдеться в повідомленні.

На фініші 500-метрівки Лузан і Четверікова випередили білоруських суперниць на 1,26 секунди, показавши час 1:55.85 хвилин. Третє місце здобули кубинські спортсменки.

Відомо, що досі ніхто з українок у веслуванні на каное не отримував медалі на рівні чемпіонату світу.

Новини за темою: Людмила Лузан принесла Україні ще одну бронзу на Олімпіаді

Нагадаємо, не так давно українські веслувальниці Людмила Лузан та Анастасія Четверікова здобули срібну медаль в каное-двійці на Олімпійських іграх у Токіо. Своєю чергою, золоту медаль виграли представниці Китаю, які стали лідерами зі старту запливу.