Українки здобули першість на турнірі з вільної боротьби в Польщі

Жіноча збірна України з вільної боротьби НОК

Жіноча збірна виборола вісім медалей

Жіноча збірна України з вільної боротьби здобула першість у рейтинговому турнірі Poland Open у Варшаві. Про це повідомила прес-служба НОК України в Фейсбуці.

Загалом українська команда виборола вісім медалей: одну "золоту", чотири "срібні" та три "бронзові". "Золото" здобула Алла Белінська (72 кг), "срібло" - Оксана Лівач (50 кг), Христина Береза (53 кг), Юлія Лісовська (59 кг) та Анастасія Лавренчук (65 кг), "бронзу" - Ілона Прокопевнюк (62 кг), Тетяна Кіт (57 кг) та Ірина Харів-Чихрадзе (55 кг).

Як відомо, Poland Open є фінальним етапом для отримання рейтингових балів для посіву чотирьох кращих спортсменок на Олімпіаді в Токіо, а також допоможуть визначити посів на чемпіонаті світу в Норвегії, який відбудеться в жовтні.

Новини за темою: Росія втратила право приймати Чемпіонат світу з боротьби 2022 року

Раніше повідомлялося, що український борець греко-римського стилю, нардеп Жан Беленюк здобув бронзову медаль на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби у Варшаві. Для спортсмена це вже п'ята медаль на чемпіонатах Європи.