Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Українка Шевчук виграла золото Паралімпіади в пауерліфтингу

Мар'яна Шевчук НКСІУ

Мар'яна Шевчук також є переможницею чемпіонатів світу та Європи

Українська спортсменка Мар'яна Шевчук виборола золоту медаль на Паралімпійських іграх у Токіо. Про це повідомляє iSport

Паралімпійка Шевчук взяла участь у змаганнях з пауерліфтингу у ваговій категорії до 55 кг. У першій спробі українка підняла 125 кілограмів, а другу і третю їй не зарахували.

Новини за темою: На Паралімпіаді в Токіо госпіталізували першого хворого з COVID-19

Мар'яна Шевчук є також переможницею чемпіонатів світу та Європи. Крім того, на Паралімпіаді-2016 в Ріо вона посіла четверте місце.

Нагадаємо, нещодавно український легкоатлет Владислав Білий виборов срібну медаль на Паралімпійських іграх. Таку ж нагороду здобула плавчиня Єлизавета Мерешко на дистанції 200 метрів комплексом в класі SM6.  Раніше вона виграла золото Паралімпіади.

У третій день змагань ще одну медаль отримала Юлія Павленко, яка посіла третє місце у стрибках в довжину.