Українець став чемпіоном Європи з плавання на дистанції 1500 метрів

Михайло Романчук Фото з відкритих джерел

Спортсмен обігнав головного суперника на понад три секунди

Український плавець Михайло Романчук приніс першу медаль вітчизняній збірній на чемпіонаті Європи, ставши найкращим на дистанції 1500 метрів вільним стилем. Про це повідомляє "Суспільне".

Зазначається, що основним суперником українського спортсмена був чинний олімпійський чемпіон на дистанції 1500 метрів, італієць Грегоріо Пальтріньєрі.

Представник Італії захопив лідерство на старті дистанції, проте ближче до третини Романчук наздогнав італійця, після чого вони разом відірвалися від суперників. Вже на фініші українець обігнав Пальтріньєрі на понад три секунди й завершив із часом 14:39.89.

Відомо, що для Романчука це перша перемога у дисципліні 1500 метрів вільним стилем на рівні чемпіонатів світу та Європи. Раніше він тричі здобував "срібло" - на Євро у 2018 році, а також на чемпіонатах світу у 2017 та 2019 роках.

Новини за темою: П'ята медаль на чемпіонаті Європи з водних видів спорту: Україна виграла золото на ЧЄ з артистичного плавання

Нагадаємо, нещодавно українська команда з синхронного плавання стала чемпіоном Європи в хайлайті. Це була восьма медаль України на чемпіонаті Європи з дисципліни.