Українець став чемпіоном Європи з карате

Станіслав Горуна Фото з відкритих джерел

Спортсмен виграв сутичку з рахунком 3:1

Лідер збірної України з карате Станіслав Горуна здобув золоту медаль на чемпіонаті Європи в Хорватії. Про це повідомляє "Укрінформ".

У фіналі українець у категорії до 75 кг здолав 11-разового переможця першостей континенту - азербайджанця Рафаеля Агаєва. За 34 секунди до кінця поєдинку Агаєв заробив перше очко, пробивши захист нашого спортсмена.

Проте українець за 6 секунд до фінального гонгу з розвороту провів влучний удар ногою в голову й виграв сутичку з рахунком 3:1.

Раніше повідомлялося, що український плавець Михайло Романчук виграв другу золоту медаль на Чемпіонаті Європи в Будапешті. Спортсмен переміг із перевагою в одну секунду.

Новини за темою: Україна виборола восьму медаль на чемпіонаті Європи з синхронного плавання

Нагадаємо, нещодавно гімнаст із України Ігор Радивілов виборов перше місце на чемпіонаті Європи. Український спортсмен став кращим в опорному стрибку.