Українець Максим Крипак завоював шосту медаль і став головним мультимедалістом Паралімпіади

iSport

Тепер у нього шість завойованих нагород

Українець Максим Крипак зі світовим рекордом виграв заплив на 100 метрів на спині і став лідером Паралімпіади за кількістю завойованих нагород – тепер у нього їх шість. Про це повідомляє "Сьогодні".

Стометрівку на спині в класі S10 Максим Крипак виграв із результатом 57,19, на дві секунди випередивши італійця Стефано Раймонді.

Тепер у Крипака 4 золота, 1 срібло і 1 бронза. У сумі - 6 медалей.

За цим показником він обійшов білоруса Ігоря Бокія, у якого 5 золотих нагород.

Нагадаємо, що раніше українські спортсмени Владислав Загребельний і Марія Помазан завоювали дві золоті медалі на Паралімпійських іграх в Токіо. Загребельний отримав медаль у змаганнях зі стрибків у довжину в класі Т37, а Помазан завоювала медаль у штовханні ядра.

Також на Паралімпіаді в Токіо українська легкоатлетка Анастасія Москаленко завоювала золоту медаль у штовханні ядра в класі F32.

Крім цього, вчора українські паралімпійці завоювали ще дві медалі. Так, плавець Олексій Федина завоював срібну медаль у запливі на 100 метрів брасом, а плавчиня Ярина Матло фінішувала третьою в аналогічному запливі.