Україна зіграла внічию з Боснією і Герцеговиною у відборі на ЧС-2022

Україна - Боснія і Герцеговина, 12 жовтня 2021 року Twitter / УЕФА

Матч завершився з рахунком 1:1

Збірна України з футболу зіграла внічию з командою Боснії і Герцеговини в матчі відбіркового етапу на Чемпіонат світу-2022. Про це повідомляє "Бабель".

Гра завершилася із рахунком 1:1. На 15-й хвилині матчу забив Андрій Ярмоленко, а на 77-й хвилині рахунок зрівняв Анель Ахмедходжич.

Восьмий і крайній матч на груповому етапі за участі української збірної відбудеться 16 листопада. Суперником нашої команди знову стане збірна Боснії і Герцеговини. Наразі Україна посідає друге місце в групі D.

Нагадаємо, нещодавно збірна України з футболу обіграла збірну Фінляндії в матчі відбору на Чемпіонат світу-2022 з рахунком 2:1. Тоді серед українців забили Андрій Ярмоленко й Роман Яремчук.

Новини за темою: Футбол: В УЄФА оголосили дату жеребкування відбору на Євро-2024

Раніше повідомлялося, що збірні України та Франції з футболу зіграли внічию з рахунокм 1:1 у відборі на Чемпіонат світу-2022. Один гол у французькі ворота забив Микола Шапаренко.