Україна здобула ще дві бронзові медалі на Паралімпіаді

Іван Май Фото з відкритих джерел

Змагання проходили у дисципліні "настільний теніс"

Українські спортсмени здобули ще дві бронзові медалі на Паралімпійських іграх у Токіо. Про це повідомляє прес-служба Паралімпіади.

Як зазначається, Іван Май виборов бронзову медаль у чоловічому одиночному розряді (клас 9). Третє місце посів також Максим Ніколенко, який змагався в чоловічому одиночному розряді (клас 8).

Новини за темою: Данилюк виборов срібну медаль у штовханні ядра на Паралімпіаді

Нагадаємо, нещодавно український легкоатлет Владислав Білий виборов срібну медаль на Паралімпійських іграх. Таку ж нагороду здобула плавчиня Єлизавета Мерешко на дистанції 200 метрів комплексом в класі SM6.  Раніше вона виграла золото Паралімпіади, так само, як і пауерліфтингістка Мар'яна Шевчук і плавчиня Анна Стеценко.

У третій день змагань ще одну медаль отримала Юлія Павленко, яка посіла третє місце у стрибках в довжину.  Згодом українці Єгор Дементьєв і Юлія Іваницька вибороли по одній бронзовій медалі.