Україна перемогла Фінляндію у відборі на Чемпіонат світу - 2022

Матч Україна - Фінляндія, 9 жовтня 2021 року УЄФА

Матч завершився з рахунком 2:1

Збірна України з футболу обіграла збірну Фінляндії в матчі відбору на чемпіонат світу-2022 з рахунком 2:1. Про це повідомила прес-служба УЄФА в Twitter.

Українці відкрили рахунок уже на 4-й хвилині, коли забив Андрій Ярмоленко.

На 29-й хвилині Микола Матвієнко влучив у ногу Теему Пуккі, від якого м'яч перетнув лінію воріт українців. Проте на 34-й хвилині другий гол у ворота фінів забив Роман Яремчук.

У другому таймі команди контролювали м'яч майже нарівні, але збірна Фінляндія не змогла вирівняти рахунок.

Відзначимо, що це дебютна перемога збірної України під керівництвом наставника Олександра Петракова.

Загалом у групі D Україна з 8 очками посідає друге місце. Перше місце наразі залишається за Францією. Відбірковий турнір Україна завершить двома поєдинками з Боснією і Герцеговиною 12 жовтня і 16 листопада.

Новини за темою: Шевченко назвав список футболістів збірної України на відбір ЧС-2022

Нагадаємо, не так давно збірні України та Франції з футболу зіграли внічию з рахунокм 1:1 у відборі на чемпіонат світу-2022. Один гол у французькі ворота забив Микола Шапаренко.