Україна обіграла Швецію та вийшла до чвертьфіналу Євро-2020

Матч завершився з рахунком 2:1

Збірна України з футболу перемогла команду Швеції з рахунком 2:1 і вперше в історії вийшла до 1/4 фіналу чемпіонату Європи. Про це повідомляє "Українська правда".

Українські спортсмени зробили перший момент на 11-й хвилині. Тоді після пасу Андрія Ярмоленка вдарив Роман Яремчук, проте воротар збірної Швеції Робін Ольсен зробив сейв. Своєю чергою, шведи відповіли небезпечним ударом Александера Ісака, але повз ворота.

Україна повела в рахунку на 27-й хвилині матчу. Олександр Зінченко після пасу від Ярмоленка ударом в один дотик забив збірній Швеції. При цьому скандинави відповіли небезпечним ударом зі штрафного від Себастьяна Ларссона, але Георгій Бущан відбив м'яч на кутовий.

Новини за темою: Визначились усі пари 1/8 фіналу Євро-2020

На 32-й хвилині Ярмоленко пробив вище перекладини воріт. А під кінець тайму наші футболісти отримали гол у свої ворота. Гравець збірної Швеції Еміль Форсберг пробив з-поза меж штрафного майданчика – і м'яч рикошетом від Іллі Забарного залетів у кут воріт Бущана. Таким чином, рахунок став 1:1.

На початку другого тайму суперники обмінялися ударами в штангу. Сидорчук був близьком до голу, а шведи зробили небезпечний удар від Форсберга. Після цього Бущан відбив удар Деяна Кулусевськи, далі Форсберг потрапив у поперечину воріт. А Ярмоленко ударив прямо в руки воротарю шведів.

Новини за темою: Посол Швеції в Україні запостив мем про вихід України у плей-оф Євро-2020

На 97-й хвилині шведи залишилися в меншості, адже Маркус Даніельсон "заїхав" прямою ногою в коліно Артему Беседіну. Останнього замінив Віктор Циганков.

Уже в заключному овертаймі, на 120-й хвилині, після подачі від Зінченка з флангу Артем Довбик ударом головою пробив Ольсена - 2:1.

Відповідно, Україна пробилася до чвертьфіналу ЧЄ-2020 і вже 3 липня гратиме з Англією в Римі.

Президент України Володимир Зеленський у соцмережах привітав українську збірну. "Я знав, що сьогодні і від себе особисто, і від усієї України напишу саме ці слова незалежно від результату: Ми вболівали за вас усією душею! Ми дякуємо вам від усього серця! Ми, вся країна, пишаємося вами!" - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Збірні Іспанії та Швейцарії з футболу вийшли до чвертьфіналу Євро-2020

Раніше повідомляли, що збірна України вперше в історії вийшла з групового етапу в плей-оф Чемпіонату Європи з футболу. Вирішальними для цього стали матчі у групі E, де збірна Швеції обіграла збірну Польщі з рахунком 3:2.