Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Теофімо Лопес посварився з поліцейським, який вимагав реваншу з Ломаченком

Бій Ломаченко-Лопес

Top Rank Boxing

Більшість вболівальників неабияк хочуть знову побачити боксерів на спільному ринзі

Абсолютний чемпіон світу у легкій вазі Теофімо Лопес категорично відмовляється від проведення реваншу з Василем Ломаченком. Американець вступив у сварку з поліцейським, який вимагав його знову вийти на ринг з українським боксером. Про це повідомляє 24 канал.

Як відомо, ще перед поєдинком американська сторона довго не могла підписати угоду про бій. Тривалий час велись перемовини щодо гонорару Теофімо Лопеса. Та все ж таки вийшло вмовити американця. А от пункт реваншу у контракті був відсутній.

Боксерська спільнота розділилась на тих, хто хоче побачити боксерів на одному ринзі та на тих, хто не бачить сенсу організовувати реванш. З прихильником першого варіанту зіткнувся Лопес на вечорі боксу, коли давав інтерв'ю журналістам.

Поліцейський крикнув у сторону американця, на що він миттєво відреагував. Правоохоронець почав вимагати Лопеса провести бій з Ломаченком. Такі заяви не сподобались боксеру, на що він відповів. Між обома розпочалась словесна перепалка.

Вболівальники неабияк хочуть знову побачити боксерів на спільному ринзі.

Новини за темою: Перемогу Лопеса над Ломаченком визнали найбільшою сенсацією в боксі у 2020 році

Нагадаємо, в ніч на 18 жовтня в американському Лас-Вегасі відбувся бій за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі між українцем Ломаченком і американцем Лопесом, який завершився поразкою для нашого спортсмена. Перемогу Лопеса одноголосно призначили судді.

Пізніше Василь Ломаченко заявив, що він не погоджується з рішенням суддів присудити перемогу американцю Теофімо Лопесу і вважає себе переможцем бою. За словами боксера, в другій половині поєдинку він був найкращим.