Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Помер знаменитий екс-футболіст "Динамо" з першого чемпіонського складу

фото з відкритих джерел

Анатолій Сучков помер на 87-му році життя

На 87-му році життя помер колишній футболіст київського "Динамо" Анатолій Сучков. Про це повідомив офіційний сайт "Динамо".

"З безмежною скорботою зустрівши сумну звістку про смерть Анатолія Андрійовича Сучкова, висловлюю щирі співчуття його родині, рідним і близьким. Не стало людини, яка довгі роки вірою і правдою служила київському "Динамо". Він залишив яскравий слід в історії клубу ще в якості гравця, зробивши вагомий внесок у перше в історії чемпіонство "Динамо" в 1961 році. Потім, повернувшись до клубу на запрошення Валерія Лобановського до Києва, який став вже для нього рідним, досяг успіху і в іншій ролі - тренера-селекціонера", - сказав президент "Динамо" Ігор Суркіс.

"Перестало битися серце доброї, порядної і щирої людини. Своєю працею і професіоналізмом Анатолій Андрійович заслужив повагу колег і співробітників нашого клубу. Світла пам'ять про справжнього динамівця Анатолія Сучкова назавжди залишиться в наших серцях", - також ідеться в повідомленні.

Як пишуть "Факти", упродовж останнього десятиріччя Анатолій Андрійович офіційно в "Динамо" вже не працював, але завжди був бажаним гостем в офісі рідного клубу, якому віддав понад 30 років свого життя.

Нагадаємо, на Прикарпатті в лікарні після ДТП помер український футболіст.

Тим часом УЄФА визначив найкращого футболіста сезону 2020-2021.