Перемогу Лопеса над Ломаченком визнали найбільшою сенсацією в боксі у 2020 році

Бій Ломаченко-Лопес

Top Rank Boxing

Свій вибір автори рейтингу пояснили шоком від результату бою

Перемогу американського спортсмена Теофімо Лопеса над українцем Василем Ломаченком визнали найбільш несподіваним результатом у боксі в 2020 році. Відповідний рейтинг склав американський журнал The Ring.

Вибір саме цієї події пояснили неочікуваністю перемоги Лопеса, який має менше досвіду в порівнянні з українцем. "Лопес, якому було всього 23 роки, не мав нічого спільного з досвідом Ломаченка. Він не мав перемагати, але переміг. Жоден інший результат в 2020 році не наблизився до величини цього шоку", – йдеться в описі.

Нагадаємо, в ніч на 18 жовтня в американському Лас-Вегасі відбувся бій за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі між українцем Ломаченком і американцем Лопесом, який завершився поразкою для нашого спортсмена. Перемогу Лопеса одноголосно призначили судді.

Пізніше Василь Ломаченко заявив, що він не погоджується з рішенням суддів присудити перемогу американцю Теофімо Лопесу і вважає себе переможцем бою. За словами боксера, в другій половині поєдинку він був найкращим.

Згодом стало відомо, що український боксер Василь Ломаченко після бою з американцем Теофімо Лопесом потребує операції. Після цього він переніс хірургічне втручання на правому плечі, а лікар боксера заявив, що Ломаченко не зможе тренуватися до кінця січня.