Українці завоювали перші три медалі на Паралімпіаді в Токіо

Спортсмени завоювали два срібла та одну бронзу

Євгенія Бреус завоювала першу "бронзу" ISPORT.UA

Учора, 24 серпня, розпочалися XVI літні Паралімпійські ігри у Токіо-2020. Україну на цих Паралімпійських іграх представляють 143 спортсмени, що змагаються у 15 видах спорту. Наразі відомо, що три спортсмени вже завоювали медалі. Про це повідомляє ISPORT.UA.

Зазначається, що Антон Коль виграв срібло в плаванні. Артем Манько став срібним призером у фехтуванні. Євгенія Бреус завоювала першу бронзу також у фехтуванні.

Нагадаємо, на Паралімпіаді-2020 українці змагаються у таких видах спорту: бадмінтон, веслування академічне, велосипедний спорт (трек, шосе), голбол, дзюдо, легка атлетика, теніс настільний, пауерліфтинг, параканое, паратріатлон, плавання, стрільба кульова, стрільба з лука, тхеквондо, фехтування на візках.

Раніше повідомлялося, що на Паралімпіаді у Токіо зафіксували нові випадки захворювання на COVID-19. Зараження виявили у двох спортсменів, які проживають на території паралімпійського селища. 

Також повідомлялося, що через складну епідеміологічну ситуацію в Японії Паралімпіада в Токіо відбудеться без глядачів. Однак змагання зможуть відвідати школярі в рамках реалізації державної програми інклюзивності спорту.