Майже 100% госпіталізованих із COVID-19 в Україні - невакциновані, - МОЗ

Ліжка для пацієнтів з підозрою або підтвердженим діагнозом COVID-19 Фото з відкритих джерел

Наразі зафіксовано стрімке погіршення епідемічної ситуації

В Україні протягом останніх трьох місяців 98,1% госпіталізованих із COVID-19 не зробили щеплення проти коронавірусу. Про це з посиланням на прес-центр МОЗ повідомляє "УНН".

"За даними електронної системи охорони здоров’я, впродовж останніх трьох місяців майже всі, хто потрапляє в лікарню через важкий перебіг або ускладнення від COVID-19 в Україні, - невакциновані", - йдеться у повідомленні.

Головний державний санітарний лікар Ігор Кузін зазначив, що наразі зафіксовано стрімке погіршення епідемічної ситуації. Кількість нових випадків COVID-19 протягом доби зросла вдвічі: з 3,3 тис. у понеділок, 13 вересня, до понад 6 тис. у п’ятницю, 17 вересня.

Новини за темою: В Україні закінчилася вакцина Moderna: У МОЗ рекомендують робити щеплення Pfizer

За його словами, в зоні найвищого ризику тяжкого перебігу та смерті від COVID-19 люди віком від 60 років, люди із супутніми захворюваннями (цукровий діабет, серцево-судинні, онкологічні захворювання) та ті, хто щоденно контактує з великою кількістю людей (медики, освітяни, соцпрацівники, співробітники державних органів).

Нагадаємо, від початку кампанії з COVID-вакцинації зроблено 11 456 848 щеплень. Вакциновано 6 304 016 осіб, із них ввели першу дозу - 6 304 014 людей, завершили вакцинацію (ввели дві дози) - 5 152 834 особи (із них 2 людини зробили першу дозу за кордоном).