Грали в командах ОРДЛО: УАФ довічно дискваліфікувала 26 футболістів

Українська асоціація футболу Фото з відкритих джерел

Спортсменам заборонили грати через поведінку, яка шкодить репутації футболу

Українська асоціація футболу довічно відсторонила від гри 26 спортсменів, які виступали в збірних команд незаконних збройних формувань "ЛНР" та "ДНР". Про це повідомила прес-служба УАФ.

Зазначається, що спортсменів дискваліфіковано за поведінку, яка шкодить репутації футболу. У зв’язку з цим їм заборонили здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом.

"За дії та поведінку, яка шкодить репутації футболу та УАФ, КДК УАФ заборонив Гарненку С. А, Федотову Є. О., Пархоменку А. О., Охмату Є. І., Томазову С. С., Махну Я. М., Лагоді А. О., Бессалову А. Л., Фролову В. В., Асьмаєву С. В., Бєлавіну М. Є., Жарому С. С., Ткачєву А. С., Рябчинському В. С., Варваніну О. О., Майбороді О. О., Коновалову Р. В., Яковленку О. В., Єрьоміну О. В.,  Циндрику С. О., Рудницькому І. В., Бєбєніну В. М., Дризі С. С., Наумову Є. С., Захарову М. О., Зубахіну І. О. здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну тощо), довічно", - йдеться в повідомленні.

Футболісти можуть оскаржити рішення в Апеляційному комітеті УАФ не пізніше 10 днів із моменту отримання тексту рішення з мотивувальною частиною.

Новини за темою: Український важкоатлет став чемпіоном Європи після дискваліфікації росіянина

Нагадаємо, не так давно жіночу збірну України з біатлону дискваліфікували за порушення правил під час передачі естафети в рамках восьмого етапу Кубка світу. Проте згодом стало відомо, що українська команда подала апеляцію і спортсменкам повернули заслужене четверте місце.