Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Гасла "Слава Україні" та "Героям слава" затвердили як футбольні символи України

Facebook

Про це повідомив президент Української асоціації футболу Андрій Павелко

Виконком Української асоціації футболу одноголосно затвердив гасла "Слава Україні" та "Героям слава" футбольними символами держави. Про це повідомив президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Павелко.

"Щойно Виконком УАФ одноголосно - 45 членів за - підтримав мою пропозицію і затвердив футбольні символи України. Відтепер, разом з малим гербом УАФ у вигляді Тризубу з написом "Ukraine", на всіх офіційних заходах УАФ, заходах за участю представників УАФ на міжнародній арені і в матчах національних збірних зможе використовуватися великий герб - карта України з Тризубом у центрі", - написав Павелко.

Також Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел "Слава Україні!" і "Героям слава!".

"Виконком затвердив офіційний футбольний статус гасел "Слава Україні!" і "Героям слава!", які вже багато років є привітанням для мільйонів наших вболівальників у рідній країні і по всьому світу. На всіх матчах наших збірних! Унікальний національний футбольний код, який містять в собі ці атрибути, об’єднав усіх українців із різних регіонів України і наших земляків із різних країн і континентів", - додав президент УАФ.

Він привітав усіх з історичним рішенням, зазначивши: "Ми зобов’язані і маємо за честь оберігати його [футбольний код] і наповнювати новою силою єднання".

Нагадаємо, що раніше УЄФА зобов'язала збірну України прибрати з форми гасло "Героям слава".