Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Допінговий скандал: Російських атлетів знову відсторонили від міжнародних змагань

фото з відкритих джерел

Міжнародна асоціація легкої атлетики продовжує санкції вже більше 15 разів

Російських спортсменів знову відсторонили від міжнародних змагань. Рішення про продовження санкцій проти Всеросійської федерації легкої атлетики прийняв Конгрес Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій. Про це повідомляється на офіційному сайті асоціації.

Рада Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій рекомендувала продовжити відсторонення російських атлетів до виконання всіх умов. 

Як відомо, в листопаді 2015 року Всеросійську федерацію легкої атлетики позбавили членства в Міжнародній федерації. Це сталося через антидопінгові порушення. Відтоді санкції продовжували понад 15 разів.

Новини за темою: Антидопінгове агентство WADA може виключити канабіс зі списку заборонених препаратів

Російські спортсмени можуть взяти участь у міжнародних змаганнях тільки після отримання нейтрального статусу міжнародної федерації. 

Раніше повідомлялося, що Всесвітнє антидопінгове агентство звинуватило Національний антидопінговий центр України у тому, що він допустив порушення міжнародних стандартів тестування і розслідування. Як виявилося, з 2012 року центр проводить завчасний збір проб, організовуючи тестування спортсменів за попереднім повідомленням.