Донецький "Шахтар" обіграв "Інгулець" у матчі УПЛ у Києві

Матч "Шахтар" - "Інгулець" Фото з відкритих джерел

Команда Де Дзербі атакувала суперника з перших хвилин матчу

У Києві 24 липня на НСК "Олімпійський" донецький "Шахтар" обіграв "Інгулець", який представляє смт Петрове Кіровоградської області. Про це повідомляє Sport.ua

Матч розпочався атаками "Шахтаря". Донецькі гравці так міцно захопили м'яч, що петрівцям не вдавалося зачепитися за ігровий снаряд.

"Технічні "гірники" грали дуже швидко, в короткий пас, практично не роблячи більше трьох торкань", - йдеться у повідмомленні.

На 13-й хвилині Соломон фінтами розкидав Полегенько і прострілив на Траорі. Ласіна відірвався від двох захисників і забив перший гол у ворота "Інгульця". Після першого голу "Шахтар" продовжив натиск на суперника.

Новини за темою: "Динамо" обіграло "Шахтар" і відкрило шлях до чемпіонства

Другий гол у ворота противника забив гравець "Шахтаря" Степаненко. На 80-й хвилині матчу "Інгульцю" вдалася чи не перша атака в матчі. Козак зачепився за м'яч, віддав на Опанасенка, який переправив м'яч у ворота - 2:1.

Перемогу у матчі з рахунком 2:1 здобув "Шахтар". Зазначається, що голи "гірників" двічі скасовували через офсайди, а один раз Соломон влучив у штангу.