Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Ботурчук виборола ще одне срібло для України

Оксана Ботурчук Фото з відкритих джерел

Спортсменка фінішувала з результатом 55,33

Українська легкоатлетка Оксана Ботурчук посіла друге місце у змаганнях з бігу на 400 метрів у класі Т12 у рамках Паралімпійських ігор. Про це повідомили організатори Паралімпійських ігор у Twitter.

Зокрема, спортсменка фінішувала з результатом 55,33.

Золото у цій дисципліні отримала представниця Куби (52,58), а бронзу - учасниця від Венесуели (57,69).

До слова, станом на 30 серпня збірна України займає п'яте місце і вже завоювала 48 медалей: 12 золотих, 24 срібних і 12 бронзових.

Новини за темою: Паралімпійські ігри-2020: Українки завоювали срібну та бронзову медалі

Нагадаємо, раніше українські спортсмени Євген Богодайко і Максим Крипак здобули перемогу на Паралімпійських іграх у Токіо.  Перше золоту медаль завоювала українська плавчиня Єлизавета Мерешко.

Пізніше таку ж нагороду отримала Мар'яна Шевчук, яка взяла участь у змаганнях з пауерліфтингу у ваговій категорії до 55 кг. третю перемогу здобула українська плавчиня Ганна Стеценко. Спортсменка першою здолала дистанцію 400 метрів вільним стилем.