Біатлоністка Юлія Джима виборола перше срібло для Збірної України в сезоні

Юлія Джима

Фото з відкритих джерел

Вона жодного разу не промахнулась

Членкиня Збірної України з біатлону Юлія Джима виборола срібло в індивідуальній гонці на Кубку світу. Про це повідомляє "Українська правда".

Як зазначається, друге місце вона посіла під час змагання на 15 кілометрів, які проходили в Антхольц-Антерсельві. Це перша нагорода українських біатлоністів в цьому сезоні. Юлія Джима вразила своєю точністю, оскільки жодного разу не промахнулася.

Першість здобула австрійка Ліза-Тереза Гаузер, вона випередила українку на 43,7 секунди, хоча й одного разу не влучила в ціль.

А третє місце в змаганнях за французькою біатлоністкою Анаіз Шевальє-Буше, вона на 20 секунд виявилася повільнішою, ніж Джима.

При цьому додається, що інші членкині Збірної України отримали не найкращі результати. Зокрема, Олена Підгрушна фінішувала 16-ою з одним промахом, Валентина Семеренко зайняла 28-му позицію, двічі не потрапивши в ціль, а Дар'я Блашко – опинилася 57-омою в рейтингу, зробивши три хиби.

Новини за темою: Українська чоловіча збірна з біатлону на чемпіонаті світу показала найкращий результат у сезон

Раніше повідомлялося, що українська жіноча Збірна з біатлону на Кубку світу увійшла до десятки найкращих представників від країн в естафеті. Спортсменки вибороли восьме місце.