"Зелю - геть!" Акція прихильників Порошенка біля будинку Зеленського завершилася вогняним шоу в диму. Відео

Страна.ua

Акція під будинком чинного президента України Володимира Зеленського, яку сьогодні організували прихильники екс-глави держави і лідера "Європейської солідарності" Петра Порошенка, закінчилася. Про це повідомляє "Страна.ua".

Учасники акції запалили фаєри, димові шашки і скандують "Зелю - Геть!"

Захід під держдачею Зеленського, яка розташована в Конча-Заспі, пройшов мирно, без зіткнень активістів із правоохоронцями. 

Нагадаємо, вчора в Козині невідомі чоловіки спробували прорватися в будинок Петра Порошенка. Прихильники Порошенка, які підтягнулися, загородили їм дорогу, почалася бійка.

В результаті "активісти" від близьких до Порошенка структур зібралися з візитом у відповідь до будинку чинного глави держави Володимира Зеленського.

При цьому прихильників Петра Порошенка під держдачею Зеленського зустріла велика кількість правоохоронців. Вони щільною колоною охороняли місце проживання президента Зеленського.

В ході акції її учасники висунули кілька вимог до Володимира Зеленського. На плакатах учасників згадується причетність Зеленського до справи вагнерівців. Також прихильники Порошенка згадали про Коломойського, розгорнувши довгий банер. Активісти вимагають ввести проти нього санкції.