Новини » Події Читать эту новость на русском

Замах на вбивство Лещенка: Затриманим повідомили про підозру

Фото з відкритих джерел

Затримані перебувають у СІЗО

Затриманим у справі, що стосується замаху на вбивство міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка, повідомили про підозру. Про це заявив голова Національної поліції України Ігор Клименко

Затримані перебувають у СІЗО.

"Затриманим повідомили про підозру за чотирма статтями - викрадення, вимагання, нанесення тяжких тілесних ушкоджень та замаху на вбивство", - сказав Ігор Клименко.

Клименко додав, що підготовка до замаху тривала кілька місяців. Голова Нацполіції вважає, що основним мотивом у цій справі є гроші. Також правоохоронців дивує цинізм замовника вбивства - громадянина США.

Новини за темою: Мені постійно погрожують: Лещенко прокоментував інформацію про замах на вбивство

"Побачивши фотографії вбивства колектора, бажання далі отримувати злочинну насолоду від інших замовлень і пішло замовлення на нанесення тяжких тілесних ушкоджень громадянину Лещенку, ми просто не відкрили завісу перед всіма словами, які були сказані, жорстокі слова. Було сказано, що ці тілесні ушкодження призведуть до загибелі Лещенка - (відповідь була, - ред.) "нічо, хай так і буде", - сказав Ігор Клименко. 

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про те, що громадянин США планує замах на вбивство міністра аграрної політики та продовольства Романа Лещенка. До операції вдалося залучити підставного кілера, який обговорив із замовником всі деталі вбивства та отримав 20 тис. доларів завдатку. Виконання вбивства Лещенка планувалося, коли іноземець повернеться у США.