Вулиці Ялти знову перетворилися на ріки після зливи

Наслідки негоди в Криму Twitter / Крымская ласточка

Упродовж кількох годин випало близько половини місячної норми опадів

Тимчасово окуповану Ялту, де нещодавно сталася повінь, підтопило черговою зливою. Про це повідомила прес-служба незаконного "МНС Криму" в коментарі виданню "Интерфакс".

При цьому деякі дороги міста знову перетворилися на річки, адже вода перебуває на рівні близько середини колеса легкових автівок. На одній із вулиць потік зніс екскаватор, а на в'їздах до Ялти утворилися корки.

За словами очевидців, ріки виходять із берегів і вже є знову підтоплені будинки. Самі кримчани обурені, що русла досі не вичищені.

У так званому "кримському гідрометцентрі" розповіли, що за дві години в Ялті випало 19 мм опадів при нормі для червня в 42 мм. 

Нагадаємо, вночі 17 червня тимчасово окупований Крим накрила потужна злива, у зв'язку з цим на півострові було введено режим надзвичайної ситуації. Тоді в Керчі було розпочато рятувальну операцію.

Новини за темою: У Ялті під час зливи загинула людина

Згодом стало відомо, що в тимчасово окупованому Криму із затоплених зон евакуювали 1773 людини, зокрема 321 дитину. Евакуйованих розмістили в п'яти пунктах тимчасового перебування.