Відмовили у госпіталізації дві лікарні: На Буковині у "швидкій" помер італієць

Чоловік, якого у вкрай тяжкому стані дві години возили по лікарнях, помер дорогою до третьої клініки

Фото з відкритих джерел

У Чернівецькій області в машині швидкої допомоги помер 72-річний громадянин Італії. У реанімації Сторожинецької районної та Чернівецької обласної лікарні йому відмовили у госпіталізації. Про це повідомив директор Чернівецького центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв, передає ТСН.

Зазначається, що 72-річний чоловік впав у діабетичну кому. Родичі викликали "швидку допомогу", яка негайно повезла пацієнта до Сторожинецької лікарні. Утім, там пояснили, що допомогти не можуть, адже заклад ковідний і реанімація заповнена.

Медики "швидкої" рушили за 25 кілометрів до обласної лікарні. Однак і там через пандемію хворого скерували до іншого закладу. Урешті, чоловік, якого у вкрай тяжкому стані дві години возили по лікарнях, помер дорогою до третьої клініки. Хто винен у цій смерті – тепер з’ясовують в Обласному департаменті охорони здоров’я.

"Намагалися реанімувати, але наразі є такі загострення станів, що надати якісну медичну допомогу в автомобілі швидкої допомоги неможливо, треба це робити в умовах стаціонару. В стаціонар не прийняли. Аргумент – те, що наразі ця лікарня ковідна", - сказав Єленєв.

Новини за темою: В Україні зафіксували рекордну кількість звернень за номером "швидкої"

Нещодавно повідомлялося, що в українських лікарнях більше ніж половина реанімаційних ліжок зайняті хворими на COVID-19. В той час як кількість госпіталізацій в країні зростає за тиждень на чверть.