ВАКС заочно заарештував екс-чиновницю "ПриватБанку"

Відділення ПриватБанку

З відкритих джерел

Тепер її можуть оголосити в міжнародний розшук

Вищий антикорупційний суд заочно заарештував колишню керівницю одного з підрозділів "ПриватБанку". Про це повідомила прес-служба Національного антикорупційного бюро України в Telegram.

Зазначається, що жінка є підозрюваною у причетності до розкрадання коштів "ПриватБанку", тому тепер правоохоронці можуть оголосити її в міжнародний розшук. "Вказана ухвала суду є підставою для ініціювання публікації генеральним секретаріатом Інтерполу червоної картки оповіщення з метою розшуку, затримання, арешту, обмеження свободи пересування та подальшої видачі (екстрадиції) особи в Україну", - йдеться в повідомленні.

Колишня чиновниця "ПриватБанку" фігурує у справі про розкрадання понад 136 млн гривень фінустанови за день до визнання банку неплатоспроможним. Низку тодішніх посадовців банку підозрюють в тому, що вони на підставі неправдивих документів виплатили кошти установи пов'язаній з нею юридичній особі.

"Дії осіб кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, тобто розтрата та пособництво в розтраті чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненій за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах", - пояснило НАБУ.

Новини за темою: "ПриватБанк" був націоналізований законно, - Господарський суд Києва

Нагадаємо, нещодавно Антикорупційний суд заочно заарештував екс-голову правління "ПриватБанку" Олександра Дубілета. Його підозрюють у двох кримінальних справах за фактами розтрати грошей банку.