ВАКС заочно заарештував сина Януковича у справі Межигір'я

Олександр Янукович є підозрюваними у справі щодо заволодіння резиденцією Межигір'я шляхом зловживання своїм службовим становищем

Олександр Янукович із дружиною. Фото: radiosvoboda.org

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід сину колишнього президента України Віктора Януковича Олександру. Його заочно заарештували. Про це повідомляє прес-служба суду.

"У середу, 13 жовтня, слідчий суддя Вищого антикорупційного суду задовольнив клопотання детектива НАБУ та обрав сину колишнього президента України запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Запобіжний захід був обраний за відсутності підозрюваного", - йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що у випадку затримання цієї особи і не пізніше як через 48 годин з часу її доставки до місця кримінального провадження, суд розгляне за участі підозрюваного питання про застосування обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою або його зміну на більш м'який запобіжний захід в установленому законом порядку.

Новини за темою: Суд поновив розслідування справи про "здачу Криму", ініційовану адвокатами Януковича

Нагадаємо, нещодавно Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід колишньому президентові України Віктору Януковичу. Його також заочно заарештували. Таке рішення суд ухвалив 7 жовтня.