В Україну прибув рейс із евакуйованими з Афганістану

На його борту перебували декілька десятків громадян

РБК

У Києві приземлився літак з евакуйованими з Афганістану. На його борту перебували декілька десятків громадян, зокрема іноземці. Про це повідомляє "РБК-Україна" з посиланням на трансляцію прибуття літака.

"Сьогодні прибув літак з Афганістану. Це була непроста операція, але завдяки роботі наших структур, МЗС, ОП та ГУР ця операція була успішною", - заявив в аеропорту представник влади.

Зазначається, що евакуаційний рейс доставив в Україну понад 90 осіб, серед яких були українці та іноземні громадяни.

"Наша країна допомагає нашим партнерам з евакуацією з Афганістану. Наразі прилетіло 96 осіб, серед них є громадяни України, є особи з посвідкою на проживання в Україні, члени їх родин, а також особи, про повернення яких просили Ватикан та Канада", - заявила заступник міністра оборони Ганна Маляр.

Нагадаємо, 22 серпня в Києві також приземлився літак із евакуйованими людьми з Афганістану. Тоді додому повернувся 31 українець.

Також 28 серпня з афганського Кабула вилетіли три літаки з близько 400 людьми, яких евакуйовувала Україна. У них перебували багато громадян України, а також громадяни США, зокрема журналісти.

Новини за темою: МЗС домовилося з Катаром про евакуацію українців з Афганістану

Згодом очільник Офісу президента Андрій Єрмак заявив: Україна евакуювала всіх своїх громадян, які повідомили про бажання залишити Афганістан. При цьому чиновник не виключав, що в Афганістані могли залишитися українці, які ще потребують евакуації.