В Одесі встановили блокпости для перевірки COVID-сертифікатів

Ілюстративне фото

Фото з відкритих джерел

Також правоохоронці чергуватимуть на автостанціях і вокзалах

В Одесі встановили перші пости, на яких правоохоронці перевірятимуть сертифікати про вакцинацію від COVID-19. Про це повідомляє Telegram-канал "Инсайдер".

Зазначається, що на в'їзді до Одеси працюватимуть два блокпости. Також правоохоронці чергуватимуть на автостанціях і вокзалах.

Як повідомляє "Думская", в Одеській облдержадміністрації пояснили такі правила необхідністю стримувати поширення коронавірусу. "Правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень. Йдеться про автомобільний транспорт, автобусні маршрути, авіаційний і залізничний транспорт міжобласного сполучення. Відповідні правила не будуть застосовані до міських і внутрішньообласних перевезень", - сказала директор департаменту охорони здоров'я Одеської ОДА Наталія Одарій-Захар'єва.

Новини за темою: Загроза червоної зони в Україні: Де посилять карантин і як перевірятимуть COVID-сертифікати

Раніше повідомлялося, що в Україні з 21 жовтня перестануть пускати у міжобласний громадський транспорт пасажирів, які не вакцинувалися від коронавірусу або не мають негативного ПЛР-тесту. Детальніше про те, як працюватиме транспорт на карантині та хто має право на проїзд без вакцинації, читайте в нашому матеріалі.