В Ізраїлі від постковідного синдрому вперше померла людина

В Україні триває епідемія коронавірусу Фото з відкритих джерел

Після виявлення синдрому помер 16-річний підліток Аден Джамал Фаюмі

У суботу, 9 жовтня, в Ізраїлі від постковідного синдрому вперше померла людина. Після виявлення синдрому помер 16-річний підліток Аден Джамал Фаюмі з Джалюлі. Про це з посиланням на The Jerusalem Post повідомляє "УНН".

Близько двох тижнів тому невакцинованого юнака госпіталізували до реанімаційного відділення Ізраїльського дитячого медичного центру Шнайдера з медичного центру Мейр. Він перший ізраїльтянин, який помер від рідкісного захворювання: дитячого запального багатосистемного синдрому, також відомого як PIMS.

Стан хлопці погіршився, і він був підключений до машини ECMO серця і легенів близько 10 днів тому.

Новини за темою: Реабілітація після коронавірусу: Як виникає і проявляється постковідний синдром і чим його нейтралізувати

Раніше повідомлялося, що Всесвітня організація охорони здоров'я опублікувала перше офіційне визначення постковідного синдрому (long covid), від якого страждає до 20% людей, які перехворіли на COVID-19.

До того американські вчені з клініки Мейо провели когортне дослідження за участю пацієнтів із постковідним синдромом і заявили, що він потребує окремого лікування