Уряд передав в управління "Нафтогазу" арештовані акції "Донецькоблгазу"

Фото з відкритих джерел

Арешт наклали в рамках кримінального провадження

Кабінет міністрів України схвалив розпорядження про передання в управління компанії "Нафтогаз України" 49,9% акцій ПАТ "Донецькоблгаз", на які накладено арешт у кримінальному провадженні. Про це йшлося під час засідання уряду.

Уряд передав в управління "Нафтогазу" 173 млн 651 тисяч 998 акцій - 24,9499% акцій, власником яких є компанія "Ендлес Мунлайт Лімітед", а також відповідну кількість акцій, якими володіє компанія "Трейдінг Філд Лімітед".

"Нафтогазу", Міненерго та НКРЕКП разом із Нацкомісією із цінних паперів та АМКУ доручено вжити заходи, "спрямовані на запобігання ризику виникнення надзвичайної ситуації техногенного характеру в Донецькій області".

Нагадаємо, в березні "Донецькоблгаз" припинив постачання газу в область через велику заборгованість постачальника тепла перед компанією "Нафтогаз України". Згодом постачання газу відновили.

Пізніше Рада національної безпеки і оборони доручила перевірити власників "Донецькоблгазу"  через відключення низки котелень у Донецькій області. У ході перевірки встановлено, що власниками ПАТ є компанії з Гонконгу.

Новини за темою: Відключення котелень в зоні ООС: Суд заарештував акції "Донецькоблгазу"

У квітні Націкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), анулювала ліцензію компанії "Донецькоблгаз". Передбачалося, що ліцензія втратить чинність з 1 серпня.