Новини » Події Читать эту новость на русском

Стан задовільний, скарг немає: Український консул відвідала Саакашвілі в грузинській в'язниці

Українське міністерство та посольство в Тбілісі продовжать надавати Саакашвілі консульську і правову допомогу

Міхеїл Саакашвілі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Сьогодні український консул відвідала екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі, який, як відомо, перебуває у грузинській в'язниці. Про це розповів прес-секретар Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко у коментарі "РБК-Україна".

"Український консул сьогодні відвідала громадянина України Саакашвілі в пенітенціарному закладі міста Руставі в Грузії. Стан Саакашвілі задовільний, скарг на умови утримання він не висловлював", - повідомив представник МЗС.

Також Ніколенко зазначив, що українське міністерство та посольство в Тбілісі продовжать надавати Саакашвілі консульську і правову допомогу як українському громадянину. 

"Консул також взаємодіє із його адвокатами", - додав він.

Новини за темою: Україна займатиметься питанням повернення Саакашвілі, - Зеленський

Нагадаємо, 1 жовтня у Грузії затримали Міхеіла Саакашвілі. Там політика заочно засуджено до шести років ув'язнення за зловживання службовими повноваженнями.

Речник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко розповів, що українська сторона попросила Грузію допустити українського консула до затриманого Михеіла Саакашвілі задля надання йому консульської і правової допомоги. 

Також повідомлялося, що  Грузія не розглядає можливість екстрадиції затриманого Міхеіла Саакашвілі в Україну. Сам Саакашвілі продовжує голодування в тюрмі, і, швидше за все, відмовиться від екстрадиції в Україну.