Українського політв'язня Яцкіна вивезли з окупованого Сімферополя

Іван Яцкін

Courtesy Photo

Адвокат не знає про його місцеперебування

Співробітники Федеральної служби виконання покарань РФ вивезли з тимчасово окупованого Сімферополя українського політв'язня Івана Яцкіна. Про це повідомив його адвокат Микола Полозов у Twitter.

Зазначається, що пункт призначення невідомий. "Український політв’язень Іван Яцкін був етапований із СІЗО Сімферополя до місця відбування покарання. Кінцевий пункт етапу ФСВП не розкриває", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в травні окупаційний "верховний суд" у Криму призначив українцю Івану Яцкіну 11 років колонії суворого режиму. Його звинуватили в "державній зраді" через нібито збір і передачу українським спецслужбам відомостей, що становлять державну таємницю в Росії. При цьому матеріали його справи містили гриф "таємно".

Новини за темою: Зеленський назвав єдиний шлях до звільнення кримських політв'язнів

Раніше повідомлялося, що в СІЗО тимчасово окупованого Сімферополя, де утримують українських політв'язнів, стався спалах коронавірусу. Тоді уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова заявила, що систематично вимагає від окупаційної влади Криму забезпечити засобами індивідуального захисту українських політв'язнів, проте звернення залишаються без відповідного реагування.