Новини » Події Читать эту новость на русском

Українські військові випробували американські комплекси Javelin

Метою цього випробування є підбиття підсумків діяльності ЗСУ за 2021 рік

Випробування комплексів Javelin Генеральний штаб ЗСУ

На загальновійськовому полігоні "Широкий лан" у Миколаївській області випробували американські протитанкові ракетні комплекси Javelin. Про це повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.

Як повідомив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, українські військові відпрацювали нову тактику застосування Javelin в бойових умовах та продемонстрували це командирам бригад і полків.

"Враховуючи досвід бойових дій у районі проведення операції Об’єднаних сил, ми відпрацювали нову тактику їхнього застосування в бойових умовах та продемонстрували командирам бригад і полків. Ми також показали їхнє комплексне застосування в умовах ночі й поганої видимості", - зазначив Залужний.

Зазначається, що метою цього випробування є підбиття підсумків діяльності ЗСУ за 2021 рік, а також опрацювання організації та проведення підготовки військ у 2022 році.

Нагадаємо, нещодавно українські військові вперше застосували розвідувально-ударний безпілотний комплекс Bayraktar. Апарат успішно знищив гармату незаконних збройних формувань на Донбасі. Своєю чергою Німеччина та Франція, які є сторонами переговорів щодо Донбасу, засудили застосування нашими воїнами безпілотника.