Новини » Події Читать эту новость на русском

Україна евакуювала ще 14 людей із сирійського табору

Евакуйовані з Сирії українці Офіс президента України

У Сирії залишаються ще 19 громадян України

Україна провела евакуацію ще 14 громадян, які перебували в таборі на території Сирії. Про це повідомила прес-служба Офісу президента.

Зазначається, що сьогодні, 22 листопада, в Україну доставили 14 громадян: трьох жінок і 11 дітей. Вони перебували в таборі закритого типу "Аль-Хол" на північному сході Сирії. "Це найбільша група українців, яку вдалося повернути додому за весь час проведення евакуаційних операцій з цієї країни", - йдеться в повідомленні.

Переговорний процес за участю українських дипломатів тривав кілька місяців. У Сирії залишаються ще 19 громадян України, які очікують евакуації з табору Родж. Наразі готується чергова гуманітарна місія щодо повернення українців.

Нагадаємо, у грудні минулого року в Сирії із закритого табору для біженців "Родж" звільнили дев'ятьох громадян України, серед яких двоє дорослих та семеро дітей. Згодом у МЗС України заявили, що цим громадянам нададуть допомогу з адаптації.

Новини за темою: США намагалися приховати дані про 80 жертв авіаудару в Сирії, - The New York Times

У червні до України з табору біженців у Сирії повернулися восьмеро людей. Упродовж кількох років вони перебували в таборах для біженців закритого типу на північному сході Сирії в жахливих нелюдських умовах.