У Росії розбився літак з парашутистами, 16 осіб загинули

РБК-Україна

Загалом на борту перебували 23 особи

У Росії, у місті Мензелінськ (Татарстан) розбився легкомоторний літак з парашутистами. На борту перебували 23 особи. Про це повідомляє агенство ТАСС, інформує "РБК-Україна".

Повідомляється, що впав легкомоторний літак L-410, який належав місцевому аероклубу. В результаті події постраждали три особи, їх передали медикам. Також відомо, що, за попередніми даними, загинули 16 осіб.

Зазначається, що при падінні зруйнувався фюзеляж літака. Місцеве управління Міністерства з надзвичайних ситуацій поки підтверджує тільки факт аварії літака.

За даними МНС, на борту перебували парашутисти і два члени екіпажу. Видання зазначає, що літак L-410 може прийняти на борт до 19 пасажирів.

Новини за темою: У канадському Монреалі в результаті авіакатастрофи загинула одна людина

Нагадаємо, 22 вересня під Хабаровськом у Росії зник з радарів літак Ан-26, на борту якого перебувало шестеро осіб. Згодом у російському Хабаровському краї знайшли уламки літака Ан-26.

Раніше, 6 липня, в Росії на Камчатці зник зв'язок із літаком Ан-26, на борту якого перебували 28 осіб. Згодом було знайдено уламки повітряного судна. Ніхто з пасажирів та екіпажу літака не вижив.