Новини » Події Читать эту новость на русском

У Раді створили ТСК щодо розслідування смерті нардепа Полякова

"За" проголосували 322 депутати

Фото з відкритих джерел

Верховна рада ухвалила постанову про утворення тимчасової слідчої комісії (ТСК) "з питань розслідування вбивства народного депутата України Полякова Антона Едуардовича". 

За створення ТСК проголосували 322 народних депутати. Документ підтримали представники кожної парламентської фракції та групи. "Проти" не проголосував жоден парламентарій.

Метою створення ТСК, як йдеться у пояснювальній записці, є здійснення парламентського контролю за розслідуванням справи про смерть народного депутата Полякова і "повне, всебічне, неупереджене й об’єктивне дослідження всіх обставин у кримінальному провадженні".

Зазначимо, що ініціатором цієї постанови стала народний депутат від партії "За майбутнє" Анна Скороход. Вона наполягає, що нардепа вбили.

Новини за темою: У мережі з'явилося відео останніх хвилин життя Полякова

Нагадаємо, Антон Поляков помер уночі 8 жовтня в Києві. Чоловікові стало погано в таксі під час руху, його намагалися реанімувати лікарі швидкої, але констатували смерть. Як повідомила пізніше народний депутат фракції "Слуга народу" Галина Янченко, у померлого Полякова токсикологи знайшли в крові алкоголь і метадон.

31 жовтня Анна Скороход заявила, що Антон Поляков був убитий. При цьому вона уточнила, що у Полякова була видна борозна на шиї. Скороход упевнена, що це слід від задушення. 

Крім того, Скороход вважає, що смерті мера Кривого Рогу Костянтина Павлова і нардепа Антона Полякова можуть бути взаємопов'язані.