Новини » Події Читать эту новость на русском

У Нідерландах другу ніч поспіль пройшли протести із заворушеннями проти коронавірусних обмежень, затримали 28 осіб

Фото з відкритих джерел

В одному з районів десятки молодих людей закидали поліцію феєрверками

Другу ніч поспіль у Нідерландах пройшли протести проти підходів влади до протидії епідемії коронавірусу - в Гаазі, Рурмонді, Урку, Штейні та Бюнсхотен. У Роттердамі, де за день до того поліція застосовувала зброю і затримали понад 50 людей, цього разу було спокійно. Про це з посиланнямна NOS повідомляє "Європейська правда".

У Гаазі заворушення стались у двох районах. Учасники подій палили дрібні об’єкти на вулицях і запускали важкі феєрверки. Хтось поцілив каменем у вікно швидкої, яка везла пацієнта, і розбив його. Повідомляють про сімох затриманих і п’ятьох постраждалих правоохоронців. 

В Урку поліцейських закидали феєрверками, вісьмох осіб затримали за те, що вони запускали їх або мали з собою. 

У Рурмонді в одному з районів десятки молодих людей закидали поліцію феєрверками. Поліція розігнала натовп і затримала щонайменш 12 людей, у яких були з собою феєрвеки та петарди, або як не показали ідентифікаційні документи. 

Новини за темою: Протести антивакцинаторів: Де у світі проходять мітинги проти COVID-щеплень і карантину

У Штейні в заворушеннях брали участь близько 60 молодих людей, які теж кидались петардами у правоохоронців. Повідомляють про одного затриманого. У Бюнсхотені з двадцять молодих людей запускали феєрверки і підпалили сміттєвий бак. 

В Ейндховені поліція заздалегідь почала чергувати на вулицях, тому що в Telegram-чатах були заклики до протесту, але у підсумку в місті було спокійно. 

Повідомляють про інциденти і на двох стадіонах у зв’язку з тим, що матчі з присутністю глядачів заборонили. В одному випадку фанати все одно прорвалися на стадіон під час гри і вийшли на поле, через що матч зупиняли; під іншим молоді люди почали кидатись феєрверками у поліцію. 

Нагадаємо, на початку листопада у Києві біля Верховної Ради проходив мітинг проти обов'язкової COVID-вакцинації. Протестувальники проти вакцинації блокували рух автомобільного транспорту в урядовому кварталі.