Новини » Події Читать эту новость на русском

У МЗС підтвердили смерть представника України з питань придністровського врегулювання Віктора Крижановського

МЗС України

Дипломата виявили мертвим у суботу, 16 жовтня

Міністерство закордонних справ України офіційно підтверджує смерть українського дипломата Віктора Крижановського. Він обіймав посаду спеціального представника України з питань придністровського врегулювання. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє прес-центр МЗС.

"З глибоким сумом повідомляємо, що 16 жовтня на 60-му році життя трагічно загинув спеціальний представник України з питань придністровського врегулювання Віктор Володимирович Крижановський", - ідеться в повідомленні.

Новини за темою: У Києві вночі знайшли мертвим нардепа Антона Полякова. Подробиці смерті

Зазначається, що Крижановський почав роботу в МЗС ще в 1992 році, працював у сфері багатосторонніх відносин та європейської і євроатлантичної інтеграції. Брав участь у місіях України при міжнародних організаціях.

З 2003 року до 2005 року він працював в Адміністрації президента. В 2010-2017 роках обіймав посаду посла України в Естонії, після цього був призначений спеціальним представником України з питань придністровського врегулювання.

Нагадаємо, у суботу, 16 жовтня, в Києві виявили мертвим дипломата Віктора Крижановського. Відомо, що 60-річного чоловіка без ознак життя виявила хатня робітниця. Тоді ім'я загиблого не розголошували.