У Києві затримали кримінального авторитета, якого вже тричі депортували

Кайданки.

Торік іноземцю заборонили в'їзд до України на 15 років

У Києві затримали кримінального авторитета на прізвисько "Дід", якого тричі депортували з України. Про це повідомила прес-служба Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції в Telegram.

Зазначається, що 56-річного громадянина Вірменії востаннє видворили з України в липні минулого року. Тоді йому заборонили в'їзд на 15 років.

За даними правоохоронців, неодноразово судимий чоловік має суттєві зв’язки з криміналітетом. Сам він відбував 12-річне покарання у виправних колоніях на Херсонщині та Львівщині й мав там статус так званого "смотрящого".

Тепер оперативники отримали інформацію про чергову спробу незаконного повернення "авторитета" в Україну через пункт пропуску Волинської митниці. Учора, 18 червня, чоловіка затримали на підставі рішення суду й помістили його до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, з подальшим примусовим видворенням.

Новини за темою: В Україні викрили двох "кримінальних авторитетів": Один із них – у санкційному списку РНБО

Нагадаємо, нещодавно в Україні 27 "кримінальним авторитетам" із санкційного списку РНБО анулювали дозволи на проживання в нашій державі, а 10 із них примусово повернули до країн їхнього походження.