Новини » Події Читать эту новость на русском

У Києві чоловік вбив і розчленував свою матір: Прокуратура наполягає на примусовому психічному лікуванні

Подія сталася у травні цього року

facebook.com

Столична прокуратура наполягає на примусовому лікуванні чоловіка, який у травні цього року вбив та розчленував свою матір. Про це повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури.

"Подільською окружною прокуратурою міста Києва скеровано до суду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру до чоловіка, який вчинив вбивство своєї матері", - йдется в повідомленні.

За даними слідства, 13 травня 2021 року чоловік, перебуваючи у власній квартирі, наніс 64-річній матері численні удари по голові, заподіявши ій смерть. Після цього, з метою приховання вчиненого злочину за допомогою пилки розчленував тіло потерпілої та викинув окремі частини тіла поза межами місця проживання.

Надалі чоловік покинув місце вчинення злочину, однак був затриманий працівниками поліції на території Київської області.

 
У прокуратурі зазначили, що у кримінальному провадженні виконані всі необхідні дії та зібрані достатні докази щодо винуватості чоловіка у вчиненні умисного вбивства. Проте, результати судово-психіатричної експертизи засвідчили, що на момент вчинення інкримінованого правопорушення він за своїм психічним станом не міг усвідомлювати свої дії та керувати ними.
 
За висновками лікарів на теперішній час психічний стан останнього не змінився та він потребує застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом, що виключало б його небезпечну поведінку.
 
У прокуратурі додали, що наразі до суду внесено клопотання про застосування відносно чоловіка примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із суворим наглядом.
 
Нагадаємо, у Києві затримали вбивцю, який розчленував свого товариша.