Новини » Події Читать эту новость на русском

У Криму під час обшуків застрелили людину

Фото з відкритих джерел

У ФСБ заявили, що чоловік чинив опір затриманню за допомогою гранати і зброї, тому був застрелений

У Криму співробітники ФСБ РФ у супроводі бійців спецпідрозділу "Альфа" провели обшуки. Під час штурму спецназівцями недобудованого будинку в Сімферопольському селищі Дубки загинув уродженець Узбекистану, який проживає в Криму Набі Рахімов. Про це "Ґратам" повідомив адвокат Іслям Веліляєв.

Перше повідомлення про обшук надійшло від жителів села заповітне Радянського району. Зазначається, що о 06:30 ранку правоохоронці оточили район біля будинку Набі Рахімова. Чоловік в цей час перебував у Сімферополі на заробітках, а вдома була дружина Сахіба Бурханова з двома дітьми 11 і 15 років.

Після обшуку жінку відвезли у відділення з питань міграції ОМВД по Радянському району. За словами керівника служби Івана Черника, на Бурханову буде виписаний адміністративний протокол, після чого справу направлять до суду. Однак, не уточнив, за якою статтею. 

Новини за темою: Обшуки і затримання у Криму: МЗС наполягає на введенні нових санкцій проти РФ

Після обшуку в селі заповітне активісти "Кримської солідарності" повідомили про обшук в недобудованому будинку в Сімферопольському селищі Дубки. За попередніми даними, там працював Набі Рахімов. Сусіди розповіли активістам, що чули вранці в будинку перестрілку і вибух. 

Після обшуку активісти виявили всередині будинку сліди крові на підлозі і сліди вибуху на стінах. Пізніше співробітники поліції повідомили адвокату Ісляму Веліляєву, що Набі Рахімов пручався затриманню за допомогою гранати і зброї, і був застрелений.

В результаті було порушено кримінальну справу про посягання на життя співробітника правоохоронних органів (стаття 317 Кримінального кодексу РФ). Однак, в рамках якої справи намагалися затримати Рахімова, не повідомили. 

Нагадаємо, у лютому в окупованому Криму Федеральна служба безпеки (ФСБ) РФ прийшла з обшуками в будинки кримських татар. Згодом було затримано щонайменше п'ятеро людей.