У Франції заарештували чоловіка, який збирався протаранити собор Паризької Богоматері на борту невеликого літака

Собор Паризької Богоматері у Парижі, Франція. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Про наміри зловмисника владу повідомили його родичі

У Форанції біля церкви Сен-Сюльпіс в окрузі Парижа був заарештований чоловік за те, що хотів протаранити собор Паризької Богоматері на борту невеликого літака. Про це з посиланням на CNEWS повідомляє "УНН".

Повідомляється, що підозрюваний, колишній пілот авіакомпанії, у вільний час зазвичай керував туристичним літаком типу Cessna. Родичі сповістили владу про наміри чоловіка протаранити собор.

Крім того, відомо, що п'ятдесятирічний колишній пілот страждає серйозними психічними проблемами. Йому належало пройти медичне обстеження, після якого його могли госпіталізувати.

За даними ЗМІ, під час обшуку його готельного номера в Парижі не було виявлено жодних ознак запланованого нападу на собор Паризької Богоматері.

Новини за темою: У Франції перехопили судно з тонною кокаїну, серед членів екіпажу - українці

Нагадаємо, 15 квітня 2019 року в соборі Паризької Богоматері сталася сильна пожежа. Вона почалася на будівельних лісах, зведених над дахом собору в зв'язку зі реставрацією. Собору було завдано значної шкоди: обрушилися шпиль будівлі і дах.

Раніше повідомлялося, що у Франції сотні тисяч дітей стали жертвами сексуального насильства у католицькій церкві з боку католицького духовенства у період з 1950 по 2020 рік.