У Донецькій області через обстріл НЗФ обмежили рух поїздів

УЗ обмежила рух поїздів поблизу станції Авдіївка Фото з відкритих джерел

Працівників залізничної станції та пасажирів евакуювали в укриття

У Донецькій області поблизу станції Авдіївка з 28 серпня тимчасово обмежили рух поїздів через артилерійський обстріл з непідконтрольної Україні території. Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці. 

Зазначається, що протягом найближчих трьох днів пасажирські та приміські поїзди курсуватимуть обмеженими маршрутами до станцій Покровськ та Очеретине. Зокрема, поїзди № 136 Київ - Авдіївка та № 826 Дніпро - Авдіївка до 30 серпня курсуватимуть до Покровська. Тоді як пасажирів з Покровська до Авдіївки та у протилежному напрямку доправлятимуть автобусами.

Новини за темою: На Донбасі внаслідок обстрілу загинув український військовий

Крім того, до 30 серпня буде обмежено приміських поїздів до станції Очеретине.

Обстріл поблизу залізничної станції розпочався зранку 28 серпня. У зв'язку з цим працівників станції Авдіївка та пасажирів евакуювали в укриття. За попередніми даними, постраждалих серед залізничників немає.

Нагадаємо, на днях незаконні збройні формування обстріляли житловий сектор населеного пункту Травневе. Внаслідок вибуху  гранати від АГС-17 частково пошкоджено скло у двох вікнах будівлі. Друга граната розірвалася в повітрі над городом, порослим кущами.