У Дніпрі 69-річний чоловік наклав на себе руки, перед цим сказавши поліції, де буде його труп

Рушниця. Фото: zbroya.info

Чоловік повідомив поліцейським, що такий вчинок він хотів зробити тому, що втомився від життя

Сьогодні вранці, 6 жовтня, у Дніпрі чоловік наклав на себе руки, застрелившись з рушниці і попередньо попросивши поліцію забрати його тіло. Про це повідомляє місцеве видання Дніпро час.

Повідомляється, що трагічний випадок стався о 05:00. Правоохоронці отримали повідомлення від чоловіка про намір вчинити суїцид. Фігурант зазначив, що буде перебувати поза домом, щоб не забризкати приміщення своєю кров'ю. 

Новини за темою: Намагався вчинити самогубство і напав на поліцейського: На Черкащині затримали чоловіка

Чоловік попросив поліцейських забрати його тіло по вулиці Гладкова, 43, сказавши, що труп вони зможуть знайти неподалік від лінії електропередач. Коли правоохоронці прибули за адресою, то знайшли там бездиханне тіло заявника. З'ясувалося, що він застрелився з рушниці в живіт. Поруч з трупом знайшли зброю, чохол і дозвіл до нього, а також мобільний телефон. 

Відзначається, що 69-річний чоловік повідомив поліцейським, що такий вчинок він хотів зробити тому, що втомився від життя. Про те, що трапилося сповістили дружину чоловіка. Вона прибула на місце і підтвердила, що у чоловіка були суїцидальні нахили і думки. 

Нагадаємо, у червні на Тернопільщині чоловік вбив свою молоду дружину, а потім наклав на себе руки