У "Дії" дозволили змінювати приписку до військкомату: Послуга запрацювала у тестовому режимі в 7 містах

Відтепер змінити реєстрацію місця проживання для військовозобов’язаних, резервістів і призовників буде значно простіше

24 канал

У додатку "Дія" з’явився новий сервіс "Є-реєстрація", який сьогодні запрацював у тестовому режимі. Наразі змінити приписку до військкомату дозволено в 7 містах. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

Зазначається, що наразі нововведення доступне тільки для власників ID-карток. Сервіс буде корисний для тих, хто внесений до Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних і резервістів.

"Як це працює? Молодь призовного віку, військовозобов’язані чи резервісти заходять на портал "Дія". Людина заповнює електронну заяву, вносить свої особисті дані, в потрібній опції обирає, хто вона – призовник, резервіст чи військовозобов’язаний, вносить особистий номер реєстрації", - відзначає прес-служба.

Після запиту додаток надсилає до Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних, призовників і резервістів вашу заяву, а перевірена інформація передається до територіальних центрів надання адміністративних послуг.

Вся процедура займає мінімум часу, без черг та особистого відвідування, що є величезним плюсом, адже раніше процедура зміни місця реєстрації займала близько трьох днів часу, а інколи й навіть до двох тижнів.

Електронна послуга "Є-реєстрація" поки що працює у тестовому режимі у семи містах України: Харкові, Вінниці, Луцьку, Рівному, Маріуполі, Кривому Розі та у Києві.

Новини за темою: У додатку "Дія" з'явилася можливість змінювати місце прописки

Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації України цієї осені запустить можливість для громадян подати заяву на реєстрацію шлюбу через портал електронних послуг "Дія". Наразі послуга в розробці, її презентація відбудеться на Diia Summit в кінці жовтня.