У Чорному морі судно нацфлоту України отримало пошкодження: Наразі триває рятувальна операція

До рятувальної операції залучено кораблі і катери, а також повітряні судна Держприкордонслужби та ДСНС

Кораблі ВМС ЗСУ приступили до практичних завдань навчань "Об'єднані зусилля-2020" Міноборони України

У Чорному морі поблизу острова Зміїний внаслідок погіршення погодних умов отримало пошкодження судно національного флоту. Розпочато рятувальну операцію. Про це повідомили у Військово-морських силах Збройних сил України.

"Після оцінки обстановки було прийнято рішення про постановку корабля на якір із метою забезпечення проведення заходів із боротьби за живучість", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що до рятувальної операції залучено кораблі і катери, а також повітряні судна Держприкордонслужби та ДСНС.

У військовому відомстві зазначили, що екіпажу вдалося стабілізувати аварійну ситуацію. Загрози життю для військових моряків і ризику втрати корабля немає.

"Зараз триває операція з надання допомоги аварійному кораблю і повернення його в пункт постійної дислокації", - уточнили у ВМС.

Нагадаємо, нещодавно командувач Військово-морських сил Збройних сил України Олексій Неїжпапа на зустрічі в Одесі з аташе з питань оборони при посольстві Данії в Україні Феліксом Еббестадом обговорили питання військового співробітництва, насамперед можливість будівництва кораблів за підтримки Данії